درباره ما

ارسال شده در: آذر 13, 1399
نویسنده: مدیر ارسام بنا

شرکت آرسام بنا به منظور ارائه طیف وسیعی از خدمات مربوط به فعالیت های محوطه سازی، بام سبز، دیوار سبز و تولید تمامی تجهیزات مربوطه در راستای نیل به اهداف عالی و فعالیت در طرح های عمرانی و آبادانی با سرمایه گذاری و مدیریت بخش خصوصی تاسیس و به ثبت رسیده است.

این شرکت با تکیه بر قدرت لایزال الهی و بهره مندی از کادر فنی متخصص و مجرب و هم چنین دارا بودن مجموعه ای کامل از امکانات و تجهیزات مدرن توانسته است با ارائه خدمات در زمینه های طراحی و اجرای محوطه سازی، بام سبز، فروش محصولات مربوطه و … فصلی شگرف را در بخش های مختلف علم مهندسی طراحی و اجرا نماید تا بدین وسیله بتواند بخشی از نیازهای سازمان ها و شرکت های خصوصی را در سطح کشور فراهم آورد.

شایان ذکر است که شرکت آرسام بنا با تکیه بر توانمندی های ارائه شده و کادری مجرب و تخصص در زمینه های مذکور قادر به کسب رتبه های مرتبط با فعالیت های خود از سازمان معاونت و برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری می باشد.

با توجه به پیشرفت فناوری در زمینه های مختلف در پروژه های مختلف عمرانی و ضرورت دقت در کنترل کیفی آن ها و در نظر گرفتن توسعه فعالیت های عمرانی و کشاورزی در سطح کشور، این شرکت با تکیه بر سه اصل کیفیت، دقت و سرعت ارائه خدمات، آمادگی خود را جهت همکاری با آن مجموعه، در انواع پروژه های مرتبط در سایر نقاط کشور اعلام می دارد.